Bazar a inzerce - Vložit inzerci (pro nekomerční účely)Nyní máte možnost k Vašemu inzerátu vložit fotografie.
(max. počet 4 - max. velikost 1MB - typy : JPG, GIF, BMP, PNG)

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Upozornění: Fotografie k inzerátu vložíte kliknutím na číslo rámečku. Vkládejte dle pořadí a systematicky po sobě jdoucí pro správné zobrazení ve Vaší inzerci. Tzn. nahrávejte nejříve č.1. Vyberte cestu fotografie z Vašeho PC a poté klikněte na >> Nahrát fotografii a vyčkejte až se fotografie zobrazí v náhledu na požadované pozici. Před odeslaním a publikováním inzerce je můžete kdykoliv změnit.


Tyto údaje jsou povinné

Upozornění: Před odesláním inzerátu si pečlivě zkontrolujte Vaše údaje a vložený text. Po odeslaní inzerát nebude již možné měnit či jakkoliv upravovat. Pro vložení Vašeho inzerátu je také nutné souhlasit s podmínkami užívání. Souhlas potvrdíte vložením ověřovacího kódu před odesláním.


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.