Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Strunkovice

Strunkovice, Prachatice, Vimperk, Písek - Tandemový seskok padákem na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí

Lokalita letiště Strunkovice a tandemové seskoky padákem.

Strunkovice, Prachatice, Vimperk, Písek - Tandemový seskok padákem na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí

Informace o letišti Strunkovice

Letiště Strunkovice nad Blanicí najdete asi 30 kilometrů daleko od města České Budějovice v nádherném podhůří Šumavy. Samotné letiště leží v nadmořské výšce 477 metrů nad mořskou hladinou. Stejně jako na podobných letištích po celé republice, zde narazíte především na provoz větroňů, ale i motorových letadel, především pak ultralightů a taky stálic českého nebe: letadel Zlín. Pro návštěvníky letiště Strunkovice nad Blanicí je připravené parkoviště pro auta, stejně jako zázemí zdejšího aeroklubu. Všem tandemovým skokanům se zde věnuje zkušený tým lidí s tisíci úspěšně dokončenými seskoky na kontě. Díky poloze letiště je při seskoku nádherný výhled na masiv Šumavy a jeho přilehlé okolí. Výborná lokalita pro obyvatelé okolních měst jako jsou Prachatice, Vimperk nebo Písek.

Prodej seskoků jsme na tomto letišti pozastavili. Jako alternativu nabízíme možnost tandemových seskoků v Českých Budějovicích.


OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.