Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Strakonice

Letiště

Lokalita letiště Strakonice a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Strakonice

Letiště Strakonice je typickým českým sportovním letištěm. Najdete zde základnu pro výcvik létání na větroních a nově i centrum výcviku pilotáže na ultralehkých letadlech. Přistávací dráhy jsou ve Strakonicích dvě. Obě travnaté s rozměry 900 x 100 metrů a 780 x 150 metrů. Největší provoz zde můžete zažít o letních víkendech kdy se nebe nad letištěm plní větroněm, motorovými letadly a občas i výsadky parašutistů. Ty sice nepatří mezi hlavní činnosti strakonického aeroklubu, nicméně instruktoři tandemových seskoků jsou zde kvalitní a profesionálně Vám zajistí nezapomenutelný zážitek v podobě volného pádu a následného pomalého klesání zpět na zemi. Díky poloze letiště budete mít během seskoku nádherný výhled na masiv Šumavy a jeho přilehlé okolí.

Doprava do Strakonic na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště leží necelý kilometr jihozápadním směrem od Strakonic. Z města se vydejte kolem hradu Strakonice směr obec Pracejovice. Letiště uvidíte po své levé straně.
Vlakem: Z vlakové stanice Strakonice je to na letiště asi 2 kilometry chůze. Držte se směru na strakonický hrad.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI VE STRAKONICÍCH

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.