Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Prostějov

Letiště

Lokalita letiště Prostějov a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Prostějov

Letiště Prostějov bezpochyby patří mezi nejznámější a nejvíce vytížená parašutistická centra v České republice. Přistávací dráha na letišti Prostějov je sice pouze travnatá, ale její velkorysé rozměry 1000 x 100 metrů dovolují start i větším letadlům, která jsou schopná pojmout velké skupinky parašutistů. Pro návštěvníky letiště je k dispozici příjemný bar s posezením uvnitř a také velkou letní terasou odkud je nádherný výlet na vzletovou dráhu letiště Prostějov. Z terasy samozřejmě můžete i pohodlně pozorovat přistání parašutistů zpět na zemi. O skokany začátečníky se na letišti Prostějov starají proškolení instruktoři s 14 lety praxe. Jestliže jste i zvědaví na různé malé typy sportovních letadel, přijdete si zde na své. Trvale je zde hangárováno několik strojů, které si můžete na požádání prohlédnout.

Doprava Autem: Z centra Prostějova se vydejte podél vlakové tratě na jih. Přímo na letiště poté vede zpevněná silnice po ulici Letecká. Středisko parašutistického výcviku je umístěné na jižním okraji letiště a parkování je zajištěno na menším travnatém parkovišti.

Vlakem: Železniční stanice Prostějov Hlavní nádraží leží asi 4 kilometry severně od letiště. Pokud do Prostějova dorazíte vlakem, vydejte se na jih cestou podél železniční trati. Ta Vás dovede na počátek ulice Letecká, odkud je to na letiště Prostějov asi 1,5 kilometru.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK V PROSTĚJOVĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.