Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Příbram

Letiště

Lokalita letiště Příbram a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Příbram

Letiště Příbram najdete 50 kilometrů jižně od Prahy, asi 40 minut pohodové jízdy autem po rychlostní silnici R4. Letiště Příbram je jednou z nejdůležitějších základen pro parašutisty na území Čech. Jeho velká výhoda tkví v dostupné vzdálenosti od hlavního města a také ve výborném zázemí, které je na letišti připraveno. O skokany se stará skvěle proškolený tým parašutistů, z nichž mnozí jsou držitelé cen ze skokanských soutěží nejen v rámci České republiky, ale i Evropy. Pro návštěvníky skydive centra Příbram jsou připravené moderní a profesionálně zařízené prostory. K dispozici je nejen kancelář, ale i restaurace s letní zahrádkou, šatny a také obchod s parašutistickými potřebami a kombinézami. Místo přistání, tzv. drop zone. Je umístěná ihned naproti skydive centru, takže i neskokani budou mít pěkný výhled na přistání tandemových parašutistů.

Doprava do Příbrami na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště Příbram leží hned u rychlostní silnice R4. Při příjezdu z Prahy je potřeba sledovat cedule, které Vás navedou přímo k centru parašutistických seskoků na letišti.
Autobusem: Autobusem se dopravte do vesničky Dlouhá Lhota nedaleko Příbrami. Odtud je to na letiště asi 2 kilometry chůze.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V PŘÍBRAMI

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.