Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Plzeň

Letiště

Lokalita letiště Plzeň a tandemové seskoky padákem

!!! Změna - provoz přesunut na letiště Plzeň Letkov !!!

Letiště

Informace o letišti Plzeň

Bývalé vojenské letiště Plzeň Líně slouží v současné době potřebám sportovních pilotů a parašutistů. Svoji základnu zde také má také jednotka letecké záchranné služby, která jako jediná v České republice zachraňuje životy s pomocí vrtulníku W-3A Sokol. Dráha na letišti Líně je betonová s rozměry 2.450 x 60 metrů. Nadmořská výška letiště je 362 metrů. Historie parašutismu v Plzni sahá až do roku 1950, kdy zde začali skákat první sportovní parašutisté. Dodnes jsou seskoky z letadla dominantní aktivitou na plzeňském letišti, sportovní piloti letadel jsou odsunuti do pozadí. Ve skydive centru v Plzni je připravena široká škála tandem pilotů s mnohaletými zkušenostmi. Během letních měsíců zde létá jedno letadlo za druhým a obloha je plná snášejících se profesionálů, ale i začátečníků.

Doprava do Plzně na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště Plzeň – Líně najdete nedaleko obce Červený Kostelec asi 15 kilometrů daleko od centra Plzně. Cesta autem na letiště trvá 20 minut. Jeďte po silnici č.26 po ulicích Domažlická, Lesní Zátiší a Plzeňská. Půl kilometru za vesnicí Líně je značená odbočka směrem k letišti, zde zahněte do leva a po průjezdu osadou Červený Kostelec se dostanete ke vstupní bráně letiště Líně, kde ostraze sdělíte důvod návštěvy (tandemový seskok) a vybraný pracovník Vás zavede na místo, kde se setkáte s instruktorem a projdete základní výcvik před seskokem.
Autobusem: Autobusem číslo 26 dojeďte na stanici Nová Ves. Odtud je to na letiště Plzeň – Líně asi jeden kilometr.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V PLZNI

Tandem piloti na letišti v Plzni

Tandem pilot

Pavel Petrák
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.700 seskoků padákem


Tandem pilot

Radim Bednář
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.100 seskoků padákem


Tandem pilot

Jiří Šíma
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.550 seskoků padákem


Tandem pilot

Petr Chládek
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.500 seskoků padákemPodívejte se i na letadla, se kterými se setkáte při tandemovém seskoku

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.