Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Olomouc

Letiště

Lokalita letiště Olomouc a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Olomouc - Neředín

Letiště Olomouc najdete v městské části Neředín na západním okraji města. Olomouc se může pyšnit jedním z nejstarších letišť v celé republice. Před 100 lety, v roce 1910, zde dokonce došlo k prvnímu motorovému letu na území Moravy. Na letadle typu Blériot se zde do vzduchu vznesl ing. Jan Kašpar a ze země ho přitom sledovalo více jak 30.000 diváků. Dnes letiště slouží pro potřeby sportovního létání a parašutismu. Svoji základnu na letišti Olomouc má i Letecká záchranná služba. V leteckých kruzích je olomoucké letiště známé jako jedna z největších vrtulníkových základen v rámci celé České republiky. Pro návštěvníky letiště Olomouc je připravené menší zázemí s venkovním posezením. Parašutistická činnost zde není nijak pravidelná a tandemové seskoky se na tomto letišti provádějí pouze v případě naplnění dané kapacity. Výbornou alternativou pro seskoky v Olomouci je nedaleké letiště Kunovice, asi 20 minut jízdy z Olomouce.

Doprava do Olomouce, Neředína na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště najdete na okraji Olomouce v městské části Neředín. Z ulice Třída Míru odbočte na ulici U letiště. Zde můžete své auto zaparkovat přímo u letištních budov.
Autobusem/tramvají: Tramvají číslo 2 nebo 7 dojeďte na konečnou stanici Neředín Krematorium. Odtud je to na letiště asi půl kilometru chůze. Pokud se rozhodnete pro dopravu autobusem, nasedněte na číslo 26 a dojeďte na stejnou zastávku – Neředín Krematorium.

Tandemové seskoky jsme na letišti v Olomouci pozastavili!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Prostějov

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.