Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Most

Letiště

Lokalita letiště Most a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Most

Letiště Most patří k nejmladším letištím v České republice. Do provozu bylo letiště uvedeno 1. června 1996 a od té doby se zde konala řada akcí národního i mezinárodního významu. Za všechny jmenujme mistrovství Evropy v přesném létání, mistrovství ČR v parašutismu a také každoroční Mostecký pohár v akrobatickém létání. Kromě hangárů a přes kilometr dlouhé vzletové plochy najdete na letišti Most i ubytovací kapacity pro 40 lidí a letištní restauraci U Pitáků. K restauraci náleží letní terasa odkud je nádherný výlet na letištní plochu a okolní zvedající se vrcholy Českého středohoří a Krušných hor. Po absolvování tandemového seskoku je možné se s personálem letiště domluvit na prohlídce hangárů a letadel v nich uskladněných. Prohlídku obvykle provádí zkušený pilot, který Vám poskytne i základní technický výklad o předváděných strojích a historii letiště.

Doprava do Mostu na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště Most se nachází jen pár kilometrů severovýchodně od centra města Most. Autem se sem dostanete za pár minut. Cesta vede po třídě Budovatelů a poté po ulici Hřbitovní.
Vlakem: Železniční stanice Most je od letiště vzdálená asi 2 kilometry jižním směrem. Cesta na letiště není nijak značená a je tak dobré se na cestu poptat místních obyvatel.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V MOSTĚ

Tandem piloti na letišti v Mostě

Tandem pilot

Pavel Petrák
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.700 seskoků padákem


Tandem pilot

Radim Bednář
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.100 seskoků padákem


Tandem pilot

Jiří Šíma
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.550 seskoků padákem


Tandem pilot

Petr Chládek
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.500 seskoků padákemPodívejte se i na letadla, se kterými se setkáte při tandemovém seskoku

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.