Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Mnichovo Hradiště

Letiště

Lokalita letiště Mnichovo Hradiště a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Mnichovo Hradiště

Mezinárodní letiště Mnichovo Hradiště najdete 3 kilometry severovýchodně od města Mnichovo Hradiště, hned u vísky Hoškovice. Letiště je vybavené prostornou přistávací dráhou o délce 2,5 kilometru a šířce 30 metrů. Letiště má navíc velice výhodnou polohu nedaleko dálnice Praha - Turnov. Z tohoto důvodu Mnichovo Hradiště využívá řada zahraničních společností pro přepravu nákladů. Každoročně zde odbaví více jak 500 mezinárodních cargo letadel. Mezi největší zákazníky letiště Mnichovo Hradiště patří společnosti Škoda a Seat. Neustále sílící letecká doprava na tomto letišti však měla za následek vytlačení výsadkářských letů a v současné době byly seskoky padákem v této oblasti pozastaveny.

Tandemové seskoky v Mnichově Hradišti jsou pozastaveny!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Hradec Králové

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.