Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Mladá Boleslav

Letiště

Lokalita letiště Mladá Boleslav a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Mladá Boleslav

Historie letiště Mladá Boleslav sahá až do 40. let minulého století. Od té doby sice letiště několikrát změnilo svoji polohu, ale dnes jej najdete na okraji zástavby města, díky čemuž je velice dobře přístupné nejen pěšky, ale i městskou hromadnou dopravou. Letiště disponuje dvěma travnatými dráhami a obzvláště v letních měsících zde panuje čilý provoz. Na nebi se můžete setkat převážně s bezmotorovými letouny, ale i s akrobatickým letounem Zlín nebo leteckou legendou, letadlem typu Morava. Součástí mladoboleslavského aeroklubu je i paraškola, která provádí výcvik parašutistů a samozřejmě i tandemové a propagační seskoky. Pro všechny návštěvníky je k dispozici zázemí letiště s klubovnou a po domluvě je také možná prohlídka hangárů a strojů v nich uskladněných.

Doprava do Mladé Boleslavi na místo tandemového seskoku

Autem: Při jízdě po dálnici Praha – Liberec sjeďte na exitu „Bezděčín“. Letiště uvidíte za pár chvil po Vaší levé straně, hned před vjezdem do města Mladá Boleslav.
Vlakem: Nejblíže letišti je vlaková stanice Mladá Boleslav – Hlavní nádraží umístěná na předměstí jménem Čejetičky. Odtud je to na letištní plochu necelý kilometr chůze.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V MLADÉ BOLESLAVI

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.