Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Kunovice

Letiště

Lokalita letiště Kunovice a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Kunovice

Letiště Kunovice umístěné 4,5 kilometru jižně od Uherského hradiště patří mezi letiště, kde najdete špičkové zázemí pro provádění tandemových seskoků. Letiště Kunovice má dlouholetou historii ve sportovním parašutismu a také sportovním létáním na motorových i bezmotorových letadlech (větroních). Přistávací dráha na letišti Kunovice je dlouhá 1.480 metrů a její šířka je úctyhodných 80 metrů. Povrch dráhy je betonový. Kousek od přistávací a vzletové dráhy je umístěné skokanské centrum s kanceláří a příjemnou hospůdkou s letní zastřešenou terasou, odkud můžete sledovat provoz na letišti a snášející se parašutisty.

Obzvláště v letních měsících zde bývá opravdu živo a během čekání na seskok anebo po seskoku se můžete seznámit s řadou parašutistických nadšenců, kteří se rádi podělí o svoje zkušenosti nejen se samostatnými seskoky, ale i s tandemy. Součástí letiště je i Slovácké letecké muzeum a sídlo a hangáry výrobce letadel, firmy Evektor.

Doprava do Kunovic na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště Kunovice najdete jižně od Uherského Hradiště a centra Kunovic u silnice vedoucí do Ostrožské Nové Vsi a Uherského ostrohu. Pro návštěvníky letiště je zde připravené parkoviště.
Vlakem: Letiště Kunovice je vzdálené pouhých 500 metrů od vlakové stanice Kunovice Zastávka.

Tandemové seskoky v Kunovicích jsou pozastaveny!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Prostějov

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.