Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Krnov

Letiště

Lokalita letiště Krnov a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Krnov

Malé vnitrostátní letiště Krnov najdete pouhé tři kilometry jižním směrem od centra města. Přistávací dráha na letišti je travnatá s rozměry 750 x 125 metrů. Na letišti již dlouhá léta působí krnovský aeroklub, který zde provozuje lety kluzáky, motorovými letadly, ale i menší paraškolu, která se může pochlubit řadou zkušených parašutistů včetně několika držitelů instruktorských a tandemových oprávnění. Zázemí na letišti je neveliké, ale zcela dostačující. Krnovský aeroklub pořádá během roku několik akcí určených nejen pro odbornou veřejnost, jako jsou plachtařská soustředění a soutěže, ale i akce určené pro širokou veřejnost. Mezi tyto akce můžeme počítat každoroční a velice úspěšný dětský den. Letiště Krnov se vyznačuje osobním přístupem ke klientům a takřka rodinou atmosférou.

Doprava do Krnova na místo tandemového seskoku

Autem: Z Krnova se vydejte kolem Hypernovy ulicí Čs.Armády. Letiště je kousek od hranice města, uvidíte jej po právě straně. Při parkování si dejte pozor zóny se zakázaným stáním. Na letišti sídlí rychlá záchranná služba a špatně parkující auto může zpomalit výjezd sanitek.
Vlakem nebo autobusem: Stanice autobusu i vlaku jsou v docházkové vzdálenosti od letiště. Blíže je však autobus. Na správný směr je vždy nejlepší dotázat se místních starousedlíků.

Tandemové seskoky v Krnově pozastaveny!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Prostějov

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.