Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Kolín

Letiště

Lokalita letiště Kolín a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Kolín

Letiště Kolín se nachází pouhých 60 kilometrů daleko z centra hlavního města Praha a je tak oblíbeným seskokovým místem pro všechny zdejší občany. Přistávací dráha letiště Kolín je travnatá s rozměry 895 x 150 metrů. Právě tento zatravněný kousek se stal domovem pro silně ohrožený druh sysla obecného, kterého zde uvidíte neustále pobíhat. Na letišti je pro skokany připravené perfektní zázemí včetně restaurace s nabídkou alko i nealko nápojů, v létě zmrzlina a lehké občerstvení. V restauraci je také umístěná velká LCD televize kde Vám na požádání mohou být promítnuty záběry z průběhu tandemových seskoků. Před restaurací je v létě připravené i velké posezení stíněné slunečníky. Parašutismus má v Kolíně dlouhou historii a členové zdejšího para klubu se pravidelně zúčastňují veřejných akcí a také provádějí hromadné kurzy pro zaměstnance velkých českých společností. Výběrem Kolína jako místo pro zkoušku svého prvního tandemového seskoku určitě neprohloupíte.

Doprava do Kolína na místo tandemového seskoku

Autem: Při příjezdu od Prahy projeďte městem Kolín a vydejte se na Uhlířské Janovice. Letiště se nachází asi jeden a půl kilometru za hranicí města Kolín.
Autobusem: Z centra Kolína nasedněte na autobus směr zastávka Zibohlavy rozcestí. Cesta z Kolína trvá asi 10 minut a na letiště je to ze zastávky pár minut klidné chůze.

V současné chvíli s letištěm Kolín nespolupracujeme!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Hradec Králové

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.