Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Klatovy

Letiště

Lokalita letiště Klatovy a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Klatovy

Historie létání v oblasti Klatov sahá až do roku 1912, ale letiště Klatovy bylo zprovozněno až v roce 1936. Hlavní budova na letišti pochází z roku 1975. Během následujících let přibylo na klatovském letišti několik dostaveb, které sloužily ke zvýšení komfortu nejen pro členy aeroklubu, ale i návštěvníkům letiště. Dnes zde najdete venkovní gril, venkovní sprchy, saunu a dokonce i sezónní ubytovnu. Během parného léta se můžete zchladit ve venkovním bazénu. V roce 1994 se Pošumavskému aeroklubu povedl husarský kousek a letiště Klatovy získalo status mezinárodního letiště. Stalo se tak vstupní branou do západních Čech pro všechny návštěvníky přilétající z ciziny. Přistávací dráha ne letišti Klatovy je dlouhá 840 metrů a její šířka je 100 metrů. Tandemové seskoky se však na letišti Klatovy provádějí pouze v rámci větších dohodnutých akcí. Individuální tandemové seskoky jsou zde opravdovou raritou.

Doprava do Klatov na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště Klatovy se nachází 3,5 kilometru daleko severovýchodním směrem od centra obce Klatovy. Z náměstí Míru se vydejte po ulici Plzeňská a poté po ulici K Letišti, na samotné letiště Klatovy dorazíte po pár minutách jízdy.
Vlakem: Cesta vlakem na letiště Klatovy je náročnější. Vlaková stanice Klatovy je vzdálená asi 4 kilometry pěší chůze a cesta na letiště není nijak značená.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V KLATOVECH

Tandem piloti na letišti v Klatovech

Tandem pilot

Pavel Petrák
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.700 seskoků padákem


Tandem pilot

Radim Bednář
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.100 seskoků padákem


Tandem pilot

Jiří Šíma
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.550 seskoků padákem


Tandem pilot

Petr Chládek
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.500 seskoků padákemPodívejte se i na letadla, se kterými se setkáte při tandemovém seskoku

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.