Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Jindřichův Hradec

Letiště

Lokalita letiště Jindřichův Hradec a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Jindřichův Hradec

Letiště Jindřichův Hradec leží na severozápadním okraji města a nabízí veškeré potřebné vybavení a zázemí nutné pro provádění tandemových seskoků. Na letišti je připravená i dobře zásobená restaurace s profesionální obsluhou, díky které se letiště Jindřichův Hradec stalo oblíbeným výletním místem pro rodiny z okolí. Při posezení na letní terase můžete sledovat letový provoz a také parašutisty snášející se zpět na letištní plochu. Ihned u letiště se nachází nevelké rybníky zvané „U Polívek“, které můžete při návštěvě letiště využít ke koupání. Pro tandemové skokany je na letišti připravený zkušený tým parašutistů, kteří z Vašeho seskoku udělají jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Po domluvě se členy aeroklubu je možná i prohlídka hangárů a krátký výklad o zde hangárovaných strojích, mezi které patří nejen větroně, ale i letadla typu ULL, PPL a dokonce i legendární letadlo Morava.

Doprava do Jindřichova Hradce na místo tandemového seskoku

Autem: Z Jindřichova Hradce se vydejte směrem na obec Děbolín. Letiště uvidíte po pár minutách jízdy po své levé straně.

Poznámka: Na letišti Jindřichův Hradec jsou tandemové sekoky prováděné pouze při naplnění kapacity letadla. Z tohoto důvodu není možné předem znát volné termíny pro seskok. Při malém zájmu o seskok se tandemový seskok neuskuteční. Proto nabízíme Jindřichův Hradec v naší nabídce pouze jako možnou volbu místa seskoku při zakoupení dárkového poukazu FLEXI, který platí na všechna naše nabízená seskoková místa vyjma letišť označená * v ceníku.

Cena seskoku: 6.000,-  

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V JINDŘICHOVĚ HRADCI

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.