Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Jihlava

Letiště

Lokalita letiště Jihlava a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Jihlava

Veřejné vnitrostátní letiště Jihlava leží u severního kraje obce Henčov, asi 4 kilometry vzdušnou čarou daleko od centra Jihlavy. Dějiny místního aeroklubu se začínají psát již počátkem 50. let a stejně jako v té době je i dnes hlavní činností bezmotorové létání na letadlech typu větroň. V posledních letech si však na jihlavském letišti vydobyl svoje čestné místo i parašutismus. Tomuto oboru se zde věnuje řada zkušených skokanů, z nichž mnozí se dokonce probojovali do českého reprezentačního týmu. Návštěvníkům letiště je k dispozici klubovna a menší letní terasa s posezením. Kromě parašutismu se v Jihlavě věnují i ultralehkým letadlům a na letišti také působí modelářský kroužek. V roce 2009 se v Jihlavě dokonce konalo Mistrovství světa v ultralehkém létání. Pro širokou veřejnost je pak určen tradiční Horácký letecký den, kdy se členové aeroklubu snaží přiblížit svoji činnost laikům a také jim předvést ukázky letecké akrobacie a hromadných parašutistických výsadků.

Doprava do Jihlavy na místo tandemového seskoku

Autem: Z centra Jihlavy pokračujte na sever, silnicí vedoucí k obcím Heroltice a Měšín. Po pár minutách jízdy uvidíte po své pravé straně letiště. Zabočte tedy doprava a odstavce automobil na připraveném parkovišti.
Autobusem: Autobusem číslo 4 dojeďte na zastávku Henčov. Odtud je to na letiště pár minut klidné chůze. Cesta autobusem z centra Jihlavy trvá asi 12 minut.

Činnost ukončena - Neskáče se

OBJEDNAT SESKOK NA JINÉM LETIŠTI

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.