Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Hradec Králové

Letiště

Lokalita letiště Hradec Králové a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Hradec Králové

Letiště Hradec Králové je poměrně frekventované letiště s čilým leteckým, ale i parašutistickým provozem. Každoročně se zde také pořádají letecké dny CIAF, které se sem přesunuly z letiště Brno – Tuřany. Přistávací dráha letiště je betonová s délkou 2.400 metrů a šířkou 60 metrů. Zázemí na letišti je díky jeho vytíženosti jedno z nejlepších v České republice. Najdete zde dokonce i malý hotel, kde můžete přespat. Pro všechny návštěvníky letiště je také k dispozici restaurace s posezením a nabídkou nápojů i malého občerstvení. V restauraci je též k dispozici televize s DVD přehrávačem a připojení na internet pomocí WiFi. O všechny tandemové skoky se na letišti Hradec Králové postarají zkušení instruktoři s několika tisíci seskoky na svém kontě. Běžně se zde skáče z výšky 4.000 metrů, díky které prožijete jeden z nejdelších volných pádů. Ten bude trvat téměř celou minutu. Přistání parašutistů je možné sledovat přímo od letištní restaurace. Po domluvě je možná i prohlídka přilehlých hangárů a letadel v nich uskladněných.

Doprava do Hradce Králové na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště najdete na severním okraji města Hradec Králové. Vydejte se po silnici směr obec Předměřice nad Labem. Letiště uvidíte po své pravé straně.
Autobusem: Městské autobusy číslo 15 a 25 Vás zavezou přímo k letištnímu areálu. Stačí vystoupit na zastávce Letiště.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V HRADCI KRÁLOVÉ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.