Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Hořovice

Letiště

Lokalita letiště Hořovice a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Hořovice

Letiště Hořovice leží na severozápadním okraji stejnojmenné obce. Na letišti je k dispozici základní technické zázemí a samozřejmě hangáry pro letadla. Přistávací dráha v Hořovicích je asfaltová s délkou 1.170 metrů a šířkou 30 metrů. Stejně jako na ostatních letištích, kde provádíme tandemové seskoky, se Vás i v Hořicích ujme zkušený instruktor, který s Vámi projde celý pozemní výcvik a bude Vás mít na starosti i během samotného seskoku. Para klub v Hořovicích má dlouholetou praxi a za sebou výsledky v podobě stovek tandemových seskoků a také řadu úspěšně dokončených parašutistických výcviků. Kromě parkoviště pro auta na letišti najdete i menší klubovnu s výhledem na přistávací plochu a snášející se tandemové seskoky.

Doprava do Hořovic na místo tandemového seskoku

Autem: Vzdálenost Hořovic od Prahy je asi 50 kilometrů a cesta sem vede po dálnici D5 směrem na Plzeň. Z dálnice sjeďte exitem na Hořovice a po průjezdu vesnicí Tlustice se ocitnete přímo na letišti.
Vlakem: Od vlakové stanice Hořovice je to na letiště jen 1,5 kilometru, takže i lidé, kteří sem nepřijedou autem, mohou od vlaku pohodlně dojít na letiště i pěšky.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V HOŘOVICÍCH

Tandem piloti na letišti v Hořovicích

Tandem pilot

Pavel Petrák
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.700 seskoků padákem


Tandem pilot

Radim Bednář
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.100 seskoků padákem


Tandem pilot

Jiří Šíma
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
1.550 seskoků padákem


Tandem pilot

Petr Chládek
Seskoky provádí na letištích : Most, Hořovice, Plzeň, Klatovy
3.500 seskoků padákemPodívejte se i na letadla, se kterými se setkáte při tandemovém seskoku

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.