Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti České Budějovice

Letiště

Lokalita letiště České Budějovice a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti České Budějovice

Letiště České Budějovice najdete šest kilometrů jihozápadně od centra města České Budějovice, mezi obcemi Planá, Homole a LItvínovice. Pro tandemové seskoky je však využívané menší letiště umístěné sedm kilometrů severně od města u vesnice Hosín. Zde se nachází parašutistický klub a také zde hangárují letadla potřebná pro tandemový seskok. Pro návštěvníky letiště je zde připravené letní posezení a také malá letištní restaurace s nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů a možnost malého občerstvení. O všechny naše klienty se na letišti Hosín starají zkušení tandem piloti s mnohaletou praxí. Před samotným seskokem absolvujete krátké bezpečností školení a nácvik parašutistických poloh, které musíte při svém tandemovém seskoku znát. Poté Vás již čeká výstup do výšky 3.000 metrů a následný volný pád a hladké přistání zpět na letištní ploše. Celý zážitek je možné nafilmovat a vy si tak domů odnesete trvanlivou památku v podobě záznamu na DVD.

Doprava do Českých Budějovic na místo tandemového seskoku

Autem: Z Českých Budějovic se vydejte na sever směr obec Hosín. Při průjezdu obcí zabočte doprava a po pár minutách dojedete k letišti.
Autobusem: Autobusy číslo 4 a 6 dojeďte z Českých Budějovic na zastávku Hosín. Odtud je to na letiště asi 1,5 kilometru chůze.

Cena seskoku: 6.000,-

OBJEDNAT SESKOK NA LETIŠTI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.