Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Tandemový seskok na letišti Brno Medlánky

Letiště

Lokalita letiště Brno Medlánky a tandemové seskoky padákem

Letiště

Informace o letišti Brno Medlánky

Aeroklub na brněnském letišti Medlánky se může pochlubit téměř 90 letou historií. Klub byl založen již v roce 1924 a dnes je jeho členem více jak 100 osob což z něj činí největší aeroklub v České republice. Činnost aeroklubu se již od dob jeho založení soustřeďuje především na bezmotorové létání. Zahlédnout zde však můžete i motorová letadla, převážně určená jako vlečná zařízení pro větroně. Příležitostně se na letišti Medlánky provádějí i parašutistické seskoky, což je však z velké části omezeno nedalekou přítomností mezinárodního letiště Brno – Tuřany. Tandemové seskoky na Medlánkách se tak mohou provádět pouze v době, kdy není očekáván žádný přílet nebo odlet mezinárodního spoje. I tak je však potřeba dbát na provoz menších sportovních letadel. Pro všechny návštěvníky aeroklubu na letišti Brno Medlánky je k dispozici letištní restaurace s letní zahrádkou. Ta má přímý výhled na letištní plochu, kde můžete sledovat vzlétající větroně a také dopadající parašutisty.

Doprava do Brna Medlánek na místo tandemového seskoku

Autem: Letiště najdete v brněnské čtvrti Medlánky. Pokud budete přijíždět z centra po ulici Hudcova, na kruhovém objezdu zabočte do ulice Turistická a za pár minut jste přímo u aeroklubu, kde je k dispozici parkoviště.
Autbusem: Autobusy číslo 41, 65 a 71 dojeďte na stanici Medlánky. Odtud je to půl kilometru na letiště a jeden kilometr přímo k budově aeroklubu.

Tandemové seskoky v Brně jsou pozastaveny!

Jako nejbližší náhrádní místo pro tandemový seskok doporučujeme Prostějov anebo letiště v Jihlavě

OBJEDNAT SESKOK V JINÉ LOKALITĚ

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.