Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding na Vysočině

Polná

Obec Polná se nachází v okrese Jihlava a v jejím okolí naleznete hned několik vhodných ploch pro paraglidingové létání. Jedním z nich je i nouzová přistávací plocha pár kilometrů jižně od Polné. Tandemové lety se však většinou provádějí kousek za hranicí obce na rozlehlé travnaté louce. Zde je pro všechny parašutisty k dispozici letecký naviják, který je schopná Vás během několika sekund dostat do výšky několika desítek metrů. Po nastoupání do potřebné výšky Vás čeká krátký vyhlídkový let nad okolím místa startu v délce asi 10 – 15 minut. Pokud máte zájem o delší dobu strávenou ve vzduchu, můžete si přiobjednat tzv. termický let. Ten je však vázaný na vhodné povětrnostní podmínky a ne vždy se může podařit. Jestliže Vám bude počasí přát, můžete se těšit až na 40 minutový zážitek z letu, během kterého můžete vystoupat i do mnohem větší výšky než při běžném tandemovém paraglidingu.

Telč

Zajímavou alternativou k tandemovému paraglidingovému letu u obce Polná jsou paraglidingové lety na svazích a loukách v okolí města Telč. Právě Telč přidává na atraktivitě celého místa, a pokud si tandem hodláte užít jako součást termického letu, můžete se za příznivých podmínek těšit na krásný vyhlídkový let nad centrem města Telč. Z ptačí perspektivy si tak budete moci prohlédnout nejen historické náměstí v Telči, ale i celý areál zámku a další části města. I při tandemových letech v okolí Telče se o Vás postarají zkušení paraglidingoví instruktoři, kteří Vás naučí vše potřebné pro celý let, včetně přistání. Kromě zájemců o tandem se při paraglidingových dnech u Telče věnují instruktoři i všem začátečníkům a pokročilým, kteří se zapsali na celý výcvik, na jehož konci budou schopni samostatně řídit svahový padák.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING NA VYSOČINĚ

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.