Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding na Šumavě a v Jižních Čechách

Sušice

Škola v paraglidingu v Sušicích má za sebou pouhý rok provozu, ale i za tak krátkou dobu se jí podařilo získat velkou oblibu, na čemž mají jistě zásluhu především profesionální instruktoři působící ve výcvikovém středisku v Sušici. Tandemové lety se většinou uskutečňují na kopci Svatobor, který je vzdálený asi dva kilometry od města Sušice. Dojít sem můžete po červené turistické značce anebo dojet autem. Pokud se rozhodnete pro auto, parkoviště je k dispozici na vrcholu nedaleko rozhledny. Startovací plocha má dobrý sklon, takže ve vzduchu jste opravdu rychle. Přistání je možné na dvou různých místech, umístěných nedaleko od sebe. Prvním místem je travnatá plocha u kynologické stanice, jako druhá přistávačka může posloužit cesta, která vede kousek od prvního přistávacího palouku.

Prachatice

Letiště Prachatice najdete asi 35 kilometrů západním směrem od města České Budějovice. Díky nedalekému pohoří Šumava se v této oblasti vyskytuje dobré termické proudění, kterého zde využívají především větroně a všichni příznivci paraglidingu. Paraglidingový let probíhá přímo na letišti Prachatice, kde je Vám k dispozici zázemí aeroklubu a také dostatek míst k parkování. Během celého průběhu tandemového letu se o Vás bude starat zkušený instruktor. Ten s vámi projde krátké teoretické školení a teprve řádně poučeni se vydáte vstříc svému prvnímu letu na padáku. Doba seznamovacího paraglidingového letu se pohybuje okolo deseti až patnácti minut. V případě zájmu je možné let prodloužit až na 40 minut. Pokud preferujete delší dobu ve vzduchu, objednejte si tzv. termický let.

České Budějovice

Centrum paraglidingu v Českých Budějovicích najdete na místním letišti Hosín. Pro všechny návštěvníky letiště je k dispozici zázemí letiště, včetně letištní restaurace s nabídkou občerstvení a alko i nealko nápojů. Paraglidingové lety se většinou neprovádějí přímo na letištní ploše, ale na vhodných svazích do 15 kilometrů daleko od Hosína. Instruktor vždy vybere podle aktuální povětrnostní situace to nejlepší místo pro tandemový let. Stejně jako na jiných našich paraglidingových místech, se o Vás i v Českých Budějovicích postará tým profesionálů, díky kterým budete mít jedinečný sportovní zážitek. Více informací o letišti Hosín naleznete zde.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING NA ŠUMAVĚ A V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.