Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding ve Středních Čechách

Hořovice

Pro potřeby paraglidingu je na hořovickém letišti vyčleněná oblast pojížděcích drah a také dostatečně veliká travnatá startovací a přistávací plocha. Tandemové lety na letišti Hořovice probíhají pouze s pomocí leteckého navijáku. Ten Vás vynese do výšky asi 400 metrů, odkud společně s instruktorem krouživým pohybem přistanete zpět na letišti. Tato metoda je sice skvělá pro paraglidingový výcvik, avšak pro tandemové lety jsou mnohem vhodnější klasické starty na vrcholu kopce a následný vyhlídkový let k jeho úpatí. K letu započatému na navijáku také není možné přidat termický let, který u startů na kopci poměrně běžnou a jednoduchou záležitostí. Paraglidingové lety se v Hořovicích provádějí na místním letišti, o kterém se více dočtete zde.

Raná u Loun

Oblast kopce Raná nedaleko města Louny je jednou z nejvyhledávanějších paraglidingových lokalit na území České republiky. Tento sport zde má mnohaletou tradici a o všechny zájemce o para výcvik anebo jen o tandemové lety se zde stará vysoce profesionální tým instruktorů. Obrovskou výhodou Rané je tvar kopce, který umožňuje startovat z vrchu takřka do všech světových stran, díky čemuž se při začátku letu můžete zcela přizpůsobit aktuálnímu proudění větru a jeho síle. V okolí je také samozřejmě dostatek vhodných přistávacích ploch. Pokud by přece jenom nebyly povětrnostní podmínky pro tandemový let z Rané příznivé, vždy je zde záložní možnost v podobě leteckého navijáku na nedalekém letišti Solany. Provoz na tomto menším letišti je plně přizpůsoben potřebám paraglidingu a bezmotorovým letadlům typu větroň. Nemusíte se tak bát, že by Váš start nebo samotný let rušil hustý letecký provoz. Let na navijáku je však jen záložní variantou, protože tímto způsobem zažijete pouze krátké kroužení nad letištěm v maximální délce 5 až 10 minut. Při letu z kopce Raná se doba letu pohybuje kolem 15 minut.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.