Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding v Severních Čechách

Liberec - Ještěd

Svah libereckého Ještědu je jedním z roky prověřených míst vhodných pro paragliding. Termické proudění zde bývá dobré a vhodné i pro provozování tandemových letů. Startovací místo se nachází 880 metrů nad mořem na lyžařském svahu, který se v létě mění na skvělé místo pro svahové parašutisty. Doprava na místo seskoku je jednoduchá. Dojedete autem na parkoviště u chaty Ještědka a odtud po červené turistické značce pár minut chůze až na sjezdovku. Jako místo přistání nejčastěji slouží travnatá louka hned pod budovou hotelu Berlín. Po celou dobu tandemového letu se Vám bude věnovat zkušený instruktor. Ten Vám vysvětlí teorii letu a také na zemi nacvičí posed v tandemovém popruhu. Občerstvení, nápoje a v létě zmrzlinu můžete zakoupit ve výše zmiňovaných chatách.

Český ráj - Kozákov

Nejlepším místem pro paraglidingový tandemový seskok v Českém ráji je bezpochyby vrch Kozákov. Z vršku Kozákova je nádherný výhled na nedaleké Krkonoše a Jizerské hory. Na místo startu je možné se pohodlně dopravit autem. Zpevněná cesta vede až nahoru k horské chatě s rozhlednou. Zde je i vyhrazené parkoviště pro motorizované návštěvníky. Místo startu je hned za budovou chaty. Tady se seznámíte s instruktorem a naučíte se vše potřebné pro následující tandemový paragliding. Po úspěšném letu budete přistávat na úpatí Kozákova, na travnaté louce ležící v mírném svahu. Před startem můžete vyšplhat na kozákovskou rozhlednu a rozhlédnout se po kraji, který za chvíli uvidíte z ptačí perspektivy.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING V SEVERNÍCH ČECHÁCH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.