Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding v Krkonoších

Špindlerův Mlýn

Jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek v České republice se během letních měsíců mění na opravdový ráj pro všechny příznivce paraglidingu. Ve Špindlerově Mlýně se nachází dostatek strmých svahů, které jsou navíc často vybaveni i sedačkovými lanovkami, díky kterým je doprava na startovací místo opravdu jednoduchá. Pokud se rozhodnete pro více letů a vítr nedovolí přistát na stejném místě, odkud jste startovali, můžete se zpět nahoru nechat vyvézt lanovkou a odpadá tak úmorné šlapání do kopce. V bez prostřední blízkosti skokanských lokalit je i dostatek restaurací a hospůdek takže o možnosti občerstvení po úspěšném tandemovém letu není nouze. Tandem lety i paragliding výuku mají na starosti zkušení parašutisté s mnoha lety praxe.

Vrchlabí

O všechny zájemce o tandemový paragliding, ale i o ty, kteří si rovnou vybrali kurz paraglidingu se ve Vrchlabí stará tým zkušené parašutistické školy založené již v roce 1994. Díky mnohaletým zkušenostem je výuka na nejvyšší možné úrovni stejně jako servis během samotných letů. Instruktoři díky své praxi jsou schopni vybrat pro paragliding ten nejvhodnější terén, co bude odpovídat aktuálnímu počasí a směru větru. Seskoky jsou prováděné nejen na plochách v okolí města Vrchlabí, ale často se také vyráží na různé krkonošské vrcholy, kde jsou podmínky pro začátečníky přece jenom vhodnější. Parašutistická škola Vrchlabí nabízí tandemové paraglidingové lety i pro handicapované, se kterými má bohaté zkušenosti.

Janské lázně – Černá hora

Ski areál v Janských Lázních patří mezi oblíbené cíle zimních výletů a dovolených. V letních měsících, kdy sem nemíří zástupy lyžařů, jsou však zdejší svahy na Černé hoře, skvělým místem, kde můžete zkusit let v paraglidingovém tandemu. Na místo startu Vás vyveze pohodlná a rychlá sedačková lanovka. Před samotným letem ještě absolvujete krátkou instruktáž a poté se již společně s instruktorem rozběhnete pomalu ze svahu, abyste se vzápětí vznesli nahoru pomocí padáku. Vybrat si můžete jen krátký (10-15 minut) seznamovací let, během kterého zakroužíte nad Černou Horou a přistanete dole u parkoviště, nebo delší termický let, během kterého budete s tandem pilotem ve vzduchu kroužit až jednu hodinu. Tato doba je dostatečná na to, abyste dostatečně poznali okolí Černé hory z ptačí perspektivy.

Rokytnice nad Jizerou

Centrum paraglidingového života v Rokytnici nad Jizerou se nachází ve zdejším lyžařském areálu, přesněji u stanice lanovky Horní Domky. Zde také začínají všechny tandemové lety. Seznámíte se s instruktorem, co Vás bude mít během celé akce na starosti a projdete si základní teorii. Toto nezabere více jak 15 minut. Poté se již můžete lanovkou nechat vyvézt na vršek kopce a po správném a bezpečném připoutání do sedačky padáku se můžete vydat na svůj první tandemový let. Během letu záleží jen na šikovnosti instruktora a povětrnostních podmínkách jak vysoko se Vám podaří vystoupat a jak velkou oblast v okolí si budete moci prohlédnout. Pokud byste ve vzduchu rádi strávili delší čas, je možné si u nás objednat i tzv. termický let.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING V KRKONOŠÍCH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.