Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding na Jižní Moravě

Dobré Pole - Pálava

Paraglidingové místo na kopci u vesničky Dobré Pole patří mezi ty nejlepší na jižní Moravě. Dobré Pole najdete pár kilometrů od města Mikulov, poblíž mnohem známějších Dolních Dujanovic. Pokud se rozhodnete pro tandemový let na tomto místě, můžete se těšit na paraglidingový let nad vinicemi a nádherný výhled na vodní nádrže Nové Mlýny a za nimi se tyčící Pálavu. Na start je sice potřeba vyšlapat pěšky úzkou cestičkou mezi vinicemi, ale přistání probíhá dole pod kopcem, u místa kde si můžete nechat zaparkované svoje auto. Stejně jako kdekoliv jinde se o Vás i u Dobrého Pole budou starat zkušení instruktoři s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi s tandemovým paraglidingem. Pro všechny jihomoraváky je Dobré Pole skvělou lokalitou, kde si můžete zaletět nad krásným vinařským krajem.

Býkovice u Brna (Černá Hora)

Kopec u obce Býkovice považují mnozí příznivci paraglidingu za nejlepší terén, který můžete v okolí Brna najít. Býkovice se nacházejí pár kilometrů severně od Brna, nedaleko městečka Černá Hora. Podmínkou pro seskoky na Býkovci je silnější vítr, minimálně o síle 6 uzlů. Pokud vane, můžete se těšit na jedinečný zážitek v podobě svahového tandemového letu. Startovní i přistávací plocha je tvořena travnatým povrchem a má dostatečné rozměry vhodné i pro naprosté začátečníky. Alternativou k seskoku z Býkovce je protilehlý kopec G2 (směr na Lysice), kde je však omezenější manévrovací prostor a i přistání je složitější, jelikož je potřeba se vyhnout poli. Pokud jste z Brna a jeho okolí je tandemový paragliding v Býkovicích nejbližší vhodnou lokalitou pro vyzkoušení tohoto nevšedního sportu.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING NA JIŽNÍ MORAVĚ

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.