Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding v Jeseníkách a Orlických horách

Ramzová

Lyžařské středisko Ramzová v severomoravských Jeseníkách je jistě známým pojmem pro všechny vyznavače zimních sportů. Komfort tohoto horského střediska před několika lety vylepšila i moderní čtyřsedačková lanovka, kterou kromě lyžařů v zimě, mohou využít i všichni provozovatelé paraglidingu během letních měsíců. Odpadá tak dlouhavé šlapání na kopec na startovací plochu. Během samotného tandemového letu se o Vás bude starat zkušený paraglidingový instruktor. Ten s Vámi projde veškerou nutnou teorii a během krátkého výcviku Vás připraví na let v tandemu. Při klasickém tandemovém letu se většinou svahově klouže podél některé ze sjezdovek, kde nehrozí kolize se stromy a bezpečně s Vámi přistane na předem vybraném travnatém místě. Pokud se rozhodnete přikoupit si i termický let, čeká Vás vystoupání do větší výšky a panoramatické pohledy na pohoří Jeseníky. Díky tomu, že je Ramzová živé a zavedené turistické středisko, není zde žádný problém s možnostmi občerstvení a nakoupení nápojů.

Výprachtice

Obec Výprachtice naleznete mezi pohořími Jeseníky a Orlické hory. Zdejší skvělé termické proudění, které klesá z okolních kopců a horského masivu je ideální především pro všechny začátečníky. I když se v této lokalitě můžete vyzkoušet i tandemový paraglidingový let, mnohem častěji se sem vydávají účastníci paraglidingového kurzu, kteří zde zažívají své první samostatné lety. Terény zde patří k těm jednodušším a téměř vždy disponují velkou startovací plochou bez jakýchkoliv překážek (keře, stromy) a také dostatečně prostornými místy na přistání. Kopce a svahy v okolí obce Výprachtice tak patří mezi nejfrekventovanější místa pro výcvik všech paraglidingových začátečníků. S pomocí zkušeného instruktora se zde můžete naučit jak ovládat svahový padák, vyhledávat termické proudění a získat tak základy tohoto stále populárnějšího sportu.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING V JESENÍKÁCH A ORLICKÝCH HORÁCH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.