Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Paragliding v Beskydech

Javorový vrch u Třince

Pokud si pro svůj první paraglidingový let vyberete Javorový vrch, určitě neprohloupíte. Podle mnoha lidí je Javorový vrch nejlepším místem pro paragliding v celých Beskydech. Tandemové lety jsou prováděné na lyžařském svahu, z kterého se na letní sezónu stává ideální terén pro lety padákem. Start i cíl jsou pěkná travnatá místa a proto během přistání není potřeba překonávat překážky, jakou jsou stromy a keře. Dole pod kopcem je zdarma k dispozici parkoviště a na vrchol, kde se startuje, Vás vyveze lanová dráha. Lanová dráha jezdí v letním období v intervalu 60 minut. Součástí areálu na Javorovém vrchu je i příjemná hospůdka s nabídkou piva, nealkoholických nápojů a menšího občerstvení.

Kopec Ondřejník

Ondřejník je další oblíbenou lokalitou pro paragliding, kterou najdete v Beskydech. Na kopci s nadmořskou výškou 964 metrů je hned několik vhodných startovacích míst a dole pod kopcem travnatá přistávací plocha, nabízející dostatek prostoru pro pohodlné přistání. Pokud nejsou vhodné povětrnostní podmínky pro paragliding na Ondřejníku, je možné celý tandemový let absolvovat i na Stolové hoře (Stolovka), která se nachází hned naproti přes údolí. Během celého letu se o Vás budu starat přidělený profesionální instruktor, který s Vámi před startem projde i krátké, asi 15 minutové, školení, kde se dozvíte vše, co potřebujete znát pro následný paraglidingový zážitek. S sebou určitě nezapomeňte vzít i foťák nebo kameru, abyste si mohli celý zážitek zaznamenat.

Velký Javorník – Frenštát

Kopec Velký Javorník najdete nedaleko města Frenštát pod Radhoštěm. Výška Javorníku je 920 metrů nad mořem a startovací místo pro paragliding je nedaleko vrcholu u horské chaty. Na start je možné se dostat pouze pěšky po vyznačených turistických trasách. Nejrychlejší je modrá značka, která vede z vesničky Padolí až na vrchol Javorníku. Přistává se nejčastěji na prostorné louce nedaleko obce Veřovice. Pokud směr větru neumožní přistání ve Veřovicích, přistává se na trávě na okraji města Frenštát pod Radhoštěm. Přesněji v obci Trojanovice, hned u restaurace Siberia, kde je možné se po letu občerstvit. Tandemový paragliding není na Velkém Javorníku příliš obvyklý. Za všechno může přístup, který je dostupný pouze pěšmo a také nejistá místa přistání.

Cena paraglidingu: 2.100,-

OBJEDNAT PARAGLIDING V BESKYDECH

Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.