Dárkové poukazy na tandemové seskoky a paragliding pro celou rodinu s platností 12 měsíců.

tandemové seskoky od 3.810,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Objednávka tandemového letu - Paragliding.

Prodej paraglidingu je v tuto chvíli pozastaven na neurčito.
Děkujeme za pochopení.


Objednávka - Tandemový seskok z letadla

Nejčastější dotazy k dárkovému poukazu pro tandemový let - paragliding

Jakým způsobem mohu zakoupit poukaz na tandemový let?

Nejjednodušším způsobem jak zakoupit voucher na našich stránkách tandemak.cz je vyplnit objednávkový formulář, který naleznete zde. V případě jakýchkoliv nejasností se můžete obrátit na email martin(zavináč)tandemak.cz nebo na telefonní číslo 608 77 49 08. Poukaz můžete zakoupit nejen pro sebe, ale i jako netradiční dárek pro svoji rodinu nebo kamarády. Platnost každého poukazu je 12 měsíců.

Koupila jsem sestře poukaz na tandemový let na závěsném padáku. Ta jej bohužel odmítla. Poukaz mi tak propadne?

Nepropadne. Stačí nám jen zavolat nebo napsat email a my změnit jméno skokana. Rozhodujícím údajem na poukazu je jeho identifikační číslo. Poukaz tak můžete využít sama nebo jej věnovat komukoliv jinému. Pokud nám starý poukaz zašlete zpět, vystavíme Vám nový s jiným jménem.

Do kdy mohu poukaz na paraglidingový let zrušit?

Poukaz na tandemový let můžete vrátit do 14 dní od jeho obdržení. V takovém případě Vám peníze zašleme zpět na Váš účet. Pozor neposílame peníze zpět klasickou poštovní složenkou.

Chci koupit jako dárek Váš poukaz na tandemový let, ale netuším, kdy si bude chtít obdarovaný zaletět. Je to problém?

Není. Naše poukazy mají platnost 12 měsíců. Během této doby nám jen obdarovaný musí zavolat a domluvit si termín seskoku. Ideální je domluvit si seskok alespoň 14 dní předem. A nezapomeňte, že skáčeme pouze o víkendu. Vyjímečně v týdnu při obsazenosti 15 a více osob.


Oblasti pro Paragliding v ČR

Vyberte si paraglidingový let a oblast v ČR, která Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho paraglidingového seskoku a dozvíte se více informací o lokalitách Na našich stránkách si můžete objednat paraglidingový tandemový let anebo rovnou celý paraglidingový výcvik na mnoha místech po celé České republice. Paragliding je vždy prováděn pod dozorem zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Pokud se Vám bude zdát seznamovací let příliš krátký, je možné si na většině míst přikoupit tzv. termický let, díky kterému můžete ve vzduchu strávit až jednu hodinu.

Výše naleznete všechny potřebné informace o námi nabízených seskokových místech. Dozvíte se jaké je zde připravené zázemí a také jak se sem co nejjednodušeji můžete dopravit.

Zákaznická linka Tandemák.cz

Skočte si i s námi tandemový seskok padákem anebo darujte poukaz Vyzkoušejte i tandemový seskok padákem

Chcete zažít o něco větší adrenalin v krvi? Máme tu pro Vás i absolutně skvělý zážitek, který si užijete při tandemovém seskoku z letadla. Anebo překvapte originálním dárkem své blízké.