Dárkové poukazy na tandemové seskoky pro celou rodinu.

tandemové seskoky za 6.000,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Jaké je vhodné počasí a období pro seskoky padákem

Kdy si skočit tandemový seskok

I když jsou tandemové seskoky a parašutismus všeobecně velice oblíbeným sportem, nevhodnější podmínky pro jsou od jara do podzimu. Během zimních měsíců se takřka neskáče, jelikož teplota vzduchu ve výšce 4 kilometrů je hodně nízká a ani přistání to sněhových závějí není nic příjemného. Proto parašutisty nad našimi hlavami vídáme hlavně za krásného slunečného počasí během teplých měsíců. Obecně můžeme říci, že déšť a silný vítr jsou největšími nepřáteli všech parašutistů. Počasí je však věc nevyzpytatelná a tak se může stát, že i když na svůj tandemový seskok vyrazíte za bezvětrného slunečného dne, náhlá změna počasí Vám může všechny plány rychle zhatit. Poslední slovo má vždy instruktor, a pokud je vítr příliš silný anebo se žene bouřka je nucen celý skok odvolat.

Před samostatným seskokem je dobré sledovat předpovědi počasí a udělat si tak alespoň přibližný obrázek o tom zda v den kdy se chystáte prožít jedinečný zážitek volného pádu, bude počasí přívětivé. Bezpečnost je během seskoků z letadla vždy na prvním místě a není radno riskovat kvůli nedočkavosti začátečníků.

OBJEDNAT TANDEMOVÝ SESKOK

Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.