Dárkové poukazy na tandemové seskoky a paragliding pro celou rodinu s platností 12 měsíců.

tandemové seskoky od 3.810,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Objednávka tandemového seskoku - Darujte adrenalinový zážitek.

Dárkový poukaz pro Vás, Vaše blízké nebo jen kamarády a přátele. Vhodný nejen jako Vánoční dárek, ale i pro skupinové firemní akce nebo do tomboly.


 

Kg


0,- Kč


Tyto údaje jsou povinné | 10s ochrana na odeslání Vašich údajů

Pozn. Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců od vystavení. Uvádějte přesnou váhu skokana, abychom mohli zajistit odpovídající vybavení a instruktora při seskoku. Tím si zajistíte, že obdarovaný nebude na místě nic doplácet. Děkujeme. Všeobecné obchodní podmínky


Objednávka - Paragliding

Nejčastější dotazy k dárkovému poukazu pro tandemový seskok

Jakým způsobem mohu zakoupit poukaz na tandemový seskok?

Nejjednodušším způsobem jak zakoupit voucher na našich stránkách tandemak.cz je vyplnit objednávkový formulář, který naleznete zde. V případě jakýchkoliv nejasností se můžete obrátit na email martin(zavináč)tandemak.cz nebo na telefonní číslo 608 77 49 08. Poukaz můžete zakoupit nejen pro sebe, ale i jako netradiční dárek pro svoji rodinu nebo kamarády. Platnost každého poukazu je 12 měsíců.

Koupila jsem sestře poukaz na tandemový seskok. Ta jej bohužel odmítla. Poukaz mi tak propadne?

Nepropadne. Stačí nám jen zavolat nebo napsat email a my změnit jméno skokana. Rozhodujícím údajem na poukazu je jeho identifikační číslo. Poukaz tak můžete využít sama nebo jej věnovat komukoliv jinému. Pokud nám starý poukaz zašlete zpět, vystavíme Vám nový s jiným jménem.

Do kdy mohu poukaz na tandemový seskok zrušit?

Poukaz na tandemový seskok můžete vrátit do 14 dní od jeho obdržení. V takovém případě Vám peníze zašleme zpět na Váš účet. Pozor neposílame peníze zpět klasickou poštovní složenkou.

Chci koupit jako dárek Váš poukaz na seskok z letadla, ale netuším, kdy si bude chtít obdarovaný skočit. Je to problém?

Není. Naše poukazy mají platnost 12 měsíců. Během této doby nám jen obdarovaný musí zavolat a domluvit si termín seskoku. Ideální je domluvit si seskok alespoň 14 dní předem. Pokud je obdarovaný držitelem FLEXI Voucheru může si stejným způsobem vybrat i místo seskoku z naší nabídky. A nezapomeňte, že skáčeme pouze o víkendu. Vyjímečně v týdnu při obsazenosti 15 a více osob.


Co je to dárkový poukaz FLEXI

Poukaz Flexi je možné uplatnit na všechna letiště z naší nabídky a operativně si vybrat termín seskoku. Taktéž má platnost 12 měsíců. Pokud poukaz někomu darujete odpadá pro obdarovného složitá změna místa tandemového seskoku. SKÁKEJTE JEDNODUŠE ODKUDKOLIV.


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Zákaznická linka Tandemák.cz

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.