Dárkové poukazy na tandemové seskoky a paragliding pro celou rodinu s platností 12 měsíců.

tandemové seskoky od 3.810,-
Adrenalinový zážitek pro celou rodinu

Ceny, akce a slevy na tandemové seskoky padákem i pro firemní akce

Cena našich tandemových seskoků

Cílem společnosti Tandemak.cz je nabízet kvalitní tandemové seskoky po celé České republice. Nabídku našich seskokových míst neustále rozšiřujeme a vždy dbáme na to aby se zde našich klientů ujal zkušený parašutista s dlouholetou praxí, díky kterému bude tandemový seskok příjemným a nezapomenutelným zážitkem. Ceny uváděné na našich webových stránkách jsou konečné a na místě seskoku tak nemusíte nic doplácet. V ceně dárkového poukazu je zahrnutá teoretická pozemní příprava, letenka, tandemový seskok a samozřejmě i zapůjčení potřebné výstroje: kombinéza, helma a ochranné brýle. Doprava na místo seskoku v ceně poukazu není zahrnuta.

Ceny tandemových seskoků na letištích v ČR
Letiště Cena Letiště Cena
Flexi 5.000,- České Budějovice 3.810,-
Hořovice 3.810,- Hradec Králové 3.810,-
Jihlava 4.200,- Klatovy 4.500,- 
Příbram 4.200,-  Prostějov 4.700,- *
Mladá Boleslav 4.200,-  Most 3.810,-
Olomouc Neskáče se Plzeň 3.810,-
Jindřichův Hradec 4.000,- Strakonice 4.000,-
   

Ceny tandemových seskoků a objednávka


Akce a slevy na tandemový seskok

Pro naše zákazníky se neustále snažímě přicházet s co možná nejnižšími cenami a tak na našich stránkách můžete sledovat pravidelné slevové akce na jednotlivá skokanská letiště. O akčních cenách tandemových seskoků se dozvíte na titulní stránce webu Tandemak.cz. Stejnou informaci naleznete i na této stránce a nebo v sekci věnované danému letišti. Služby seskoku zakoupeného ve slevové akci jsou stejné jako při klasické ceně poukazu. Akční ceny jsou vždy časově omezené a pokaždé se vztahují jen na jedno konkrétní letiště. Poukazy FLEXI nejsou do této nabídky zahrnuty. Na letiště označené * se nevztahuje FLEXI poukaz.

Firemní akce a množstevní slevy.

Pokud byste rádi objednali tandemové seskoky nebo lety pro více osob, tak nás kontaktujte s konkétním požadavkem. Budeme se Vám snažit vyjít co možná nejlépe vstříc vzledem k Vašim požadavkům. Nic není nemožné. Kontakt na nás.

 


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Zákaznická linka Tandemák.cz

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.