Nejnovější přidané inzeráty - celkem (4)

Přidáno: 18.07.2018 | 19:21
Obrazek

vario Brauniger AV Pilot ll.

prodám precizní vario Brauniger AV Pilot ll. ve výborném stavu ... no siv, no větve, no písek, no akro ... ani voda ;) . 2600 Kč ... díky za sdílení ...více zde


Cena: 2 600,- Kč

Přidáno: 16.06.2016 | 12:42
Obrazek

Prodám vario

AV - Pilot BRAUNIGER, Málo použitý. Cena za nové - 219€ ...více zde


Cena: 2 950,- Kč

Přidáno: 15.11.2013 | 22:41
Obrazek

Prodám vario ASCENT

Prodám vario ASCENT, je ještě v záruce! Cena 4400 Kč. ...více zde


Cena: 4 400,- Kč

Přidáno: 20.03.2012 | 19:27

BRAUNIGER IQ ALTO

CENA: 3500 Použité vario 3 hodiny nalétané, dopravu platím já.+český návod Variometr Brauniger IQ ALTO má všechno, co pilot od přístroje potřebuje: 3 výškoměry ruční nastavení atmosférického tlaku QNH snadné ...více zde


Cena: 3 500,- Kč


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Zákaznická linka Tandemák.cz

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.