Nejnovější přidané inzeráty - celkem (3)

Přidáno: 05.09.2021 | 15:35

Sháním integrální helmu

Sháním integrální helmu na skydiving. Nevadí když bude mít jakékoliv estetické vady. Ohledně velikosti, mám vyzkoušenou G3 a má velikost je L. ...více zde


Cena: 5 000,- Kč

Přidáno: 22.01.2021 | 20:09

Sháním přilbu pro seskoky do 3000,-

Ahoj, sháním přilbu v dobrém stavu, za každou nabídku předem děkuji. Vel. L,Obvod hlavy mám cca 57cm. Díky a vše dobré... ...více zde


Cena: 3 000,- Kč

Přidáno: 24.04.2020 | 15:07
Obrazek

Helma vel. S - použitá

Prodám použitou helmu velikosti S v dobrém stavu a jako dárek praktickou tašku s kapsou. ...více zde


Cena: 2 000,- Kč


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.