Prodej padákového kompletu

Inzerát zobrazen: 181xPřidáno: 23.07.2021 | 10:49

Úřad pro civilní letectví nabízí ke koupi padákový komplet. Odkaz na aukci s uvedením parametrů padákového kompletu a kontaktní osoby naleznete na následujícím odkazu: https://.nabidkamajetku.cz/Home/Detail/56130. Aukce trvá do 23. 8. 2021.

Padákový komplet je v perfektním stavu. Pořízen byl v roce 2017. Padákový komplet je vhodný pro všechny druhy sportovních seskoků. Hlavní padák má velikost 170 stop. Zabezpečovací přístroj je nastaven na profil PRO-professional, je možné přenastavení na profil student, intermediate, canopy piloting nebo tandem. Postroj je upraven na postavu cca 170 cm/ 70 kg. Bezpečně ho může používat i osoba s postavou 165 – 180 cm/ 60 – 90 kg.

Cena: 150 000,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: havlikova@caa.cz
Tel.: 724454779
Město: Praha


Letiště odkud skáčeme padákem

Vyberte si seskokové místo letiště, které Vám nejlépe vyhovujeVyberte si místo Vašeho tandemového seskoku a dozvíte se více informací o letišti Tandemový seskok vždy provádí zkušený parašutista s minimálně 1.500 seskoky. Informace o jednotlivých tandem pilotech najdete na stránkách věnovaných seskokovým letištím. Tady se dozvíte kolik seskoků má jednotlivý instrukor za sebou a také si můžete přečíst o letadle, které Vás společně s ostatními parašutisty vynese do oblak.

Stejně tak zde naleznete vše o zázemí na letišti (nabídka občerstvení, WC, venkovní posezení, parkoviště) a také podrobný popis způsobu jak se na dané letiště dopravit.

Jak probíhá výcvik parašutisty

Foto

Parašutistický výcvik a jeho fáze

Zalíbil se Vám tandemový seskok? Chtěli byste si udělat parašutický výcvik? U nás naleznete všechny potřebné informace a popis výcviku (kurzu) seskoku padákem.

Časté dotazy - tandemový seskok

Foto

Otázky a odpovědi k seskokům a paraglidingu

Často Vás zajímají otázky ohledně tandemových seskoků. My se Vám snažíme odpovědět na Vaše nejčastější dotazy a najdete i zde dotazy k paraglidingu a tandemovému létání na závěsném padáku. Vše co potřebujete vědět.

Vy se ptáte, my odpovídáme
Pilotem na zkoušku a výcvik pilotů v letecké škole Piloťák.cz Pilotem letadla na zkoušku

Nazaujal Vás seskok padákem?. V naší letecké škole přímo na letišti v Brně se můžete stát na chvíli pilotem letadla, zažít plnohotnotný letecký provoz na mezinárodním letišti anebo věnovat dárkový poukaz komukoliv.


Pilotem vrtulníku na zkoušku v Brně a Olomouci Vyhlídkový let vrtulníkem

Nabízíme také pro opravdové fandy a fajnšmekry vyhlídkový let vrtulníkem přímo z Brna nebo Olomouce.